[صفحه اصلی ]   [Archive] [ English ]  
:: صفحه اصلي :: درباره نشريه :: آخرين شماره :: تمام شماره‌ها :: جستجو :: ثبت نام :: ارسال مقاله :: تماس با ما ::
بخش‌های اصلی
اطلاعات نشریه::
آرشیو مجله و مقالات::
برای نویسندگان::
برای داوران::
ثبت نام و اشتراک::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
نمایه ها::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
ثبت شده در

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
:: قابل توجه نویسندگان مقالات ::
AWT IMAGE در راستای توسعه خدمات الکترونیک نشریات دانشگاه پایگاه جدید نشریه راه‌اندازی شد. هدف از راه‌اندازی پایگاه جدید تسریع اطلاع‌رسانی عملکرد نشریه، گسترش خدمات‌رسانی به پژوهشگران رشته‌های مرتبط و ایجاد امکان برقراری ارتباط بین محققین این رشته بوده است .
 • به محض آپلود مقاله در سایت نشریه،  نامه الکترونیکی دریافت مقاله توسط سایت به صورت خودکار به نشانی ایمیل نویسنده مسئول ارسال خواهد گردید. این نامه به منزله سابمیت مقاله خواهد بود و به هیچ وجه به صورت فیزیکی صادر نخواهد شدنویسندگان محترم توجه داشته باشند که اگر بعد از آپلود، چنین نامه ای به ایمیل آنها ارسال نشده، تنها به این دلیل است که مقاله را درست بارگذاری ننموده اند. مقالاتی که به شیوه صحیح بارگذاری نشده باشند توسط داوران قابل مشاهده نیستند و به همین دلیل از روند بررسی خارج و بایگانی خواهند گردید.
 • تمامی مقالات به فاصله ۲ هفته بعد از بارگذاری در سایت، توسط شورای سردبیری بازبینی شده و درصورتی که موضوع آنها براساس تصمیم شورا با  اولویت های نشریه مطابق نباشد FAST REJECT می شوند. اینکار تنها به دلیل عدم اتلاف وقت نویسنده و امکان ارسال مقاله توسط نویسنده برای نشریه دیگری صورت می گیرد. رد یک مقاله به هیچ وجه به معنای نفی ارزش های آن نمی باشد و نشریه در بازگو کردن دلایل رد مقاله به نویسنده الزامی ندارد.
 • در صورتی که در مقاله، نکات دستوری زبان فارسی و متدولوژی تحقیق رعایت نشده باشد، از همان ابتدا در جریان بررسی قرار نگرفته و مقاله رد خواهد شد.
 • فرایند دریافت و ارسال مقاله برای داوران، دریافت پاسخ داوران و اعلام به نویسنده مسئول، به صورت کامل از طریق نرم افزار سایت و محرمانه صورت می گیرد و به همین دلیل فرایندی زمان بر می باشد و به طور متوسط سه ماه برای آن پیش بینی گردیده است. چنین رویه ای در کلیه نشریات علمی پژوهشی دانشگاهی در سراسر کشور اعمال می شود. لطفاً نویسندگان محترم پیش از پایان این مهلت اکیداً از تماس گرفتن با دفتر نشریه، سردبیر و مدیران اجرایی معاونت تحقیقات و فناوری برای پیگیری مقاله خودداری فرمایند زیرا هیچگونه تأثیری بر کوتاه کردن مسیر پذیرش مقاله نخواهد داشت.
 • حق انتخاب داوران برای هیأت تحریریه نشریه محفوظ می‏باشد و هویت داوران مکتوم خواهد ماند.
 • نظرات داوران به فاصله ۷ روز از طریق سایت، برای نویسنده مسئول مقاله ارسال خواهد شد و نویسنده موظف است حداکثر تا دو هفته، مقاله اصلاح شده را به نشانی ایمیل نشریه؛ بفرستد. درصورتی که ایرادات داوران اساسی و بنیادین باشد، مقاله جهت داوری مجدد برای داوران ارسال می گردد و تنها در صورت تأیید انجام اصلاحات، در نوبت چاپ قرار می گیرد. اما اگر ایرادات داوران درحد اصلاح نوشتاری و ویرایش جملات باشند، ویراستار نشریه خود بر اعمال اصلاحات توسط نویسنده نظارت خواهد کرد و مقاله مجدد برای داوران ارسال نخواهد گردید. تأخیر نویسندگان در هر مرحله و عدم پاسخگویی آنان،  به منزله انصراف ایشان از چاپ مقاله خواهد بود.
 • نشریه در چاپ و اصلاح مقالات بنا بر نظر داوران هر مقاله و ویراستار علمی- ادبی نشریه مختار است.
 • پس از تأیید و تصویب در هیأت تحریریه، مقاله در نوبت چاپ قرار می‌گیرد و این موضوع به نویسنده محترم مسئول اطلاع داده می‌شود.
 • نشریه برای چاپ مقالات مستخرج از طرح های مصوب دانشگاه علوم پزشکی البرز هیچگونه الزامی ندارد. تنها معیار پذیرش مقالات بارگذاری شده در سایت، انطباق موضوع آنها با  اولویت های پژوهشی نشریه است و این اولویت ها الزاماً با موضوعات طرح های پذیرفته شده در شورای پژوهشی دانشگاه مطابقت ندارند.
 • از نیمه دوم سال ۱۳۹۸ تنها مقالاتی پذیرفته می شوند که مشتمل بر کد ارکید نویسنده مسئول و مصوبه کمیته اخلاق دانشگاه متبوع باشند. این موارد باید علاوه بر انتهای مقاله، در قالب فایل های ضمیمه در سایت بارگذاری گردند.
 • لازم است کلیه نویسندگان محترم قبل از آپلود مقاله خود، متن "راهنمای نویسندگان "را با دقت مطالعه نمایند. درصورت عدم انطباق دقیق نحوه چیدمان چکیده، متن و منابع مقاله با راهنمای نویسندگان، مقاله در بازبینی اولیه شورای سردبیری مطرح نشده و بعد از اطلاع به نویسنده مسئول از طریق سامانه ، بایگانی خواهد شد.
 
  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA
::
دفعات مشاهده: 3843 بار   |   دفعات چاپ: 947 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 81 بار   |   0 نظر
نشریه دانشگاه علوم پزشکی البرز Alborz University Medical Journal
Persian site map - English site map - Created in 0.06 seconds with 43 queries by YEKTAWEB 4652